Apollo Electronics

   

  Istniejąca od 1988 roku firma Apollo Electronics jest, niezmiennie od lat, zaufanym partnerem wielu polskich przedsiębiorstw. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam nie tylko dotrzymywać kroku bieżącym trendom rynkowym ale także wyznaczać nowe. Aktualnie naszym klientom oferujemy wysokiej jakości produkty oświetleniowe i AGD własnej marki oraz, jako oficjalny dystrybutor w Polsce, kalkulatory Citizen i aparaty fotograficzne Pentax wraz z akcesoriami.

  Nasza oferta zmienia się wraz z rozwojem technologii w odpowiedzi na potrzeby rynku. W naszych produktach łączymy bowiem najnowsze rozwiązania technologiczne, nowoczesne wzornictwo i wysoką jakość przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Wszystko, po to by sprostać oczekiwaniom naszych klientów, nie tylko tych w Polsce ale także za granicą: w Niemczech, Czechach, Słowacji, Hiszpanii, Estonii, we Francji, na Węgrzech, Litwie czy Łotwie.

  Obecnie zespół Apollo Electronics liczy około 60 profesjonalistów. Siedziba firmy mieści się w Warszawie, natomiast baza magazynowa w Pruszkowie. Posiadamy również biuro handlowe w Chinach.


  Dane Spółki:
  Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorstw prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
  XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
  Numer KRS: 0000156167
  Numer NIP: 526-030-54-08
  Wysokość kapitału zakładowego: 294 500,00 zł

  Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.